Оплата

Наш інтернет-магазин надає декілька зручних способів оплати вашого замовлення, щоб забезпечити максимальний комфорт для наших клієнтів. Ви можете обрати один з таких способів:

  1. Оплата Карткою: Ми приймаємо платежі за допомогою кредитних та дебетових карт. Ваша оплата буде здійснена в безпечному середовищі з використанням найновіших технологій шифрування.

  2. Готівковий Розрахунок При Отриманні: Ви можете оплатити за замовлення готівкою при його отриманні від кур’єра. Цей метод доступний лише для певних регіонів.

Повернення Товару

Ми робимо все можливе, щоб ви були задоволені своїми покупками на нашому сайті. Однак, якщо ви з якихось причин не задоволені отриманим товаром, ми готові надати вам можливість повернення товару згідно з нашими умовами:

  • Якщо товар не відповідає заявленому, ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту отримання.
  • Товар повинен бути в оригінальній упаковці та стані, без слідів носіння або пошкодження.
  • Вартість повернення товару несе покупець, крім випадків, коли повернення стосується дефекту чи помилки з нашого боку.

Будь ласка, зверніть увагу, що наші умови повернення можуть змінюватися відповідно до обставин та регуляцій. Для отримання детальної інформації щодо процедури повернення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо оплати чи повернення товару, будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми завжди готові надати вам допомогу та відповісти на всі ваші запитання.